LT | EN | RU  Svetainės žemėlapis

UAB „Energijos sistemų servisas“ dalyvavo KTU Karjeros dienose 2005

[2005.04.06]
2005 m. balandžio 6 d. Kauno technologijos universiteto Studentų miestelyje įvyko KTU Karjeros dienos 2005.
UAB „Energijos sistemų servisas“ pirmą kartą dalyvavo šiame renginyje tarp 74 perspektyviausių Lietuvos įmonių. Toks gausus dalyvaujančių darbdavių skaičius rodo vis didėjantį susidomėjimą renginiu ir gerų specialistų poreikį.
 
KTU Karjeros dienos 2005 prasidėjo diskusija tarp įmonių ir universiteto atstovų. Visi kartu jie bandė panagrinėti, ar pakankamai gera studijų kokybė, kokių žinių tikimasi iš studento, baigusio universitetą, kodėl studentai ieško darbo užsienyje, kokių specialistų trūksta Lietuvos rinkai, per kiek laiko studentai gali užkopti karjeros laiptais ir pan. Pasibaigus diskusijai, prasidėjo pagrindinė ir svarbiausia Karjeros dienų dalis – įmonių mugė. Dizaino ir technologijų, Cheminės technologijos fakultetuose, Elektronikos ir Statybos rūmuose buvo išdėstyti įmonių stendai, kartu vyko įmonių prisistatymai. Renginio pabaigoje organizatoriai pasiūlė įmonėms sudalyvauti naujame projekte – Talentų banke. Tai pirmą kartą Lietuvoje rengiamas tokio pobūdžio renginys, suteikiantis galimybę įmonėms ir studentams pabendrauti neoficialioje aplinkoje. Patekusiems į šį renginį 36 geriausiems studentams buvo pateikiamos užduotys, kurias vertino 10 įmonių atstovų komisija ir iš jų išrinktas talentingiausias KTU studentas.
bukletas
padeka
 
Mūsų bendrovei Karjeros dienų renginys buvo puiki proga prisistatyti studentams ir akademinei bendruomenei, galimybė susirasti jaunų, energingų, sumanių būsimų specialistų. Tuo pačiu sulaukėme didelio susidomėjimo iš termoinžinerijos, elektros energetikos, automatikos ir valdymo inžinerijos bei kitų techninių specialybių studentų, norinčių ateityje tapti mūsų įmonės darbuotojais.
 
UAB „Energijos sistemų servisas“ buvo įteikta KTU Karjeros centro ir KTU Studentų atstovybės Padėka už dalyvavimą KTU Karjeros dienose 2005 bei pagalbą studentams, besiruošiantiems kopti karjeros laiptais.
 
 

gaumina