LT | EN | RU  Svetainės žemėlapis

Ketvirtoji kolektyvų draugystės ir sporto šventė

[2005.09.23]
Šiemet suorganizuota ketvirtoji kolektyvų draugystės ir sporto šventė, kuri jau tapo gražia tradicija.
2005 m. rugsėjo 9 dieną UAB “Energijos sistemų servisas”, UAB Kauno termofikacijos elektrinė, UAB “Haupas”, AB “Kauno energija” ir UAB „Bravisima“ darbuotojai buvo pakviesti dalyvauti rudens sporto šventėje, įvykusioje žalioje puikiai sutvarkytoje kaimo turizmo sodyboje “Druskų miškas”, kuri įsikūrusi Prienų raj. Rūdupio kaime. Šventę surengė UAB “Energijos sistemų servisas”. Jiems teko užduotis pasirūpinti, kad šventė paliktų kuo daugiau neužmirštamų įspūdžių visiems dalyvavusiems.
 
Šventinėje programoje dominavusios sportinės rungtys, jose dalyvavusiems, suteikė progą pasivaržyti vieniems su kitais ir patirti azartą. Į programą buvo įtrauktos komandinės rungtys tokios kaip tinklinis, futbolas, virvės traukimas, be to, buvo galimybė išbandyti save ir individualiai – mėtomos baudos, šaudoma laidynėmis, žaidžiama šachmatais bei šaškėmis. Tuo viskas dar nesibaigė, nes buvo ir improvizuotų atrakcijų. Sportinę šventės dalį užbaigė linksma medalių bei suvenyrų įteikimo ceremonija. Nuskriaustų neliko, nes visi, aktyviai varžęsi ar laimėję, buvo apdovanoti.
 
Renginį vainikavo fejerverkai, nutvieskę vidurnakčio dangų.
 
Visi išsiskirstė būdami pakilios nuotaikos. Dalyviai padėkojo organizatoriams, o pastarieji džiaugėsi matydami linksmus dalyvių veidus.
 
1tinklinis-s
2futbolas-s
3virve-s
 
 
 

gaumina